• Lokal U708 – 58,69 m2


Powierzchnia usługowa do podziału, przykładowe aranżacje wybranej powierzchni

 

Szczegóły

PROMOCJA  sprawdź ofertę ! WOLNE – częściowo wykończony

Inwestycja: OGRODY WŁOCHY 3 ETAP

Powierzchnia komercyjna: 58,12 m²

Piętro: parter
Typ nieruchomości: handel i usługi/lokal handlowy
Wysokość pomieszczeń: 300 cm
Rynek pierwotny: Tak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Zobacz na planie budynku >>

Opis
Usługi handlowe zlokalizowane po środku trzech dużych osiedli mieszkaniowych, łap okazje !
Lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na parterze, w najładniejszej i najlepiej zlokalizowanej części budynku. Łap okazje, cena promocyjna.

Idealny na : warzywniak, gabinet ortodontyczny, inny gabinet np. WET, drobne usługi, biuro podróży, pasmanteria, sklep z elektroniką, ubezpieczenia, biuro, inne

POTENCJAŁ DZIELNICY: Nowe Włochy to dzielnica intensywnego rozwoju, przyciągająca coraz więcej nowych klientów jak i przedsiębiorców. Rynek nie jest tu mocno nasycony, wręcz przeciwnie, dlatego występuje duże zapotrzebowanie na różnego typu usługi. Niekwestionowanym atutem prezentowanego lokalu jest jego położenie, w sąsiedztwie zrealizowanych 3 dużych inwestycji mieszkaniowych, tj. „ Zielonej Italii”, / ok.1000 mieszkań/ oraz vis a vis osiedla „Ogrody Włochy”, /ok.700 mieszkań/. W sumie to około 2000 mieszkań w promieniu 20 m a tym samym wielokrotność unikatowych klientów, poszukujących usług w miejscu ich zamieszkania.

• Lokale odebrane do użytkowania
• do samodzielnej aranżacji, lub z wykończeniem ” pod klucz”
• Wysokość pomieszczeń: 3,00 h
• Posadzka – gres , ew. wylewka z żywicy epoksydowej
• Ściany – bloczek, częściowo malowane,
• Instalacja centralnego ogrzewania: grzejniki płytowe w lokalach
• wentylacja mechaniczna: wentylatory wyciągowe, możliwość montażu urządzeń dla klimatyzacji
• Instalacja elektryczna i trójfazowa
• Skrzynka teletechniczna: telefoniczna/internetowa

LOKALIZACJA
Lokale usługowe znajdują się w pasażu na parterze, bezpośrednio przy ulicy Pola Karolińskie, na terenie z realizowanej inwestycji „Ogrody Włochy”. Osiedle jest bardzo dobrze widoczne z głównego ciągu komunikacyjnego tj. ulicy Lazurowej i ul. 4 Czerwca 1989 r, która przebiega równolegle do ulicy Pola Karolińskie, przy której zlokalizowane są usługi. vis a vis OSIEDLA Zielona Italia i Chrościckiego

KOMUNIKACJA
Bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska, oferuje szybki dojazd z Włoch do Bemowa,( 3 min), Ursusa(5 min.) i Centrum Warszawy,(30 min). Oprócz kilkunastu linii autobusowych (bezpośrednio przy osiedlu znajduje się pętla autobusowa, z której odjeżdżają autobusy nr: 127, 194, 206, 220) oraz przystanki przy ulicy. W Nowych Włochach kursuje również kolejka SKM zlokalizowana 15 minut spacerem od osiedla. W pobliżu planowana linia metra „Połczynska” ok. 15 min. spacerem.

  • Kontakt


Masz pytania? Skontaktuj się z nami